אחת על אחת - תיאום פגישת סטיילינג אישית בחנות המותג

 

נעים להכיר, מירית.

מי אני? העבודה שלי היא מי שאני. שילוב של הביוגרפיה הפרטית שלי עם זו של קודמותיי ושל הדור הצעיר. אני חלק מרצף היסטורי וגיאוגרפי של משפחתי והסביבה בה אני פועלת, כמו גם של חברותיי בכפר הערבי השכן, שנרקמות ברקמה ידנית ישירות על הפריטים שאני תופרת, הופכות בכך כל פריט ליחיד מסוגו. בדיוק כמונו. 

אם נהיה קצת יותר ספציפיים…

שמי מירית רודריג, נולדתי בצפון הארץ ב-1973, ואני עדיין חיה שם, נשואה + ארבעה ילדים.

באביב 2020, ערב הקורונה, פתחתי את החנות הראשונה שלי, בשדרות רוטשילד 1, תל אביב. החנות הצטרפה לחנות הזו, המקוונת, ולסטודיו שלי, בקריית מוצקין, כמו כן, ממש לאחרונה פתחתי  באריק איינשטיין 1, הרצליה הילס  את חנות הדגל. חנות גדולה ומרווחת, מעוצבת באופן מושלם לארוח ארועי הלקוחות והפגישות האישיות.
אני גאה לספר שבחנויות שלי תמצאו קולקציות ייחודיות שכולן תוצרת הארץ. הן יוצרו בסטודיו כחול-לבן, עם תופרים ותופרות כחול-לבן ובדים? ניחשתן נכון, כחול-לבן.

ההחלטה שלי הגיעה בשנת 2019, החלטתי לצאת לדרך עצמאית, תחת השם שלי, והקמתי את המותג הזה, MR. לאחר שבין השנים 2010-2020 הייתי מעצבת הבית של רשת בגדי המעצבים רזילי, הבנתי אני רוצה לעשות מעבר. מלראות אתכן כמספרים בדוחות, לפנים מול פנים, לפגוש אתכן ולהכיר. לשמחתי הלקוחות הרבות והאהובות ממשיכות איתי את הדרך,
הן הפכו לחברות ובנות בית בחנויות שלי כיום.

אני שמחה שזה קרה, עוד בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים הבנתי שאני אוהבת את האישי. פתחתי את Closet, חנות-אטלייה, בגן החשמל בתל אביב. בחנות הזו לקחתי מידות ותפרתי שם לפי התאמה אישית. 

התפירה היא ידע שנרכש עבורי כבר בשנת 1998 כשלמדתי בשנקר, במחלקה לעיצוב אופנה. את הניסיון צברתי עם סיום הלימודים כשהתחלתי לעבוד בשלוחה הלונדונית של החברה הישראלית דלתא, ומשם עברתי למחלקה הבינלאומית של הכלבו הבריטי מרקס אנד ספנסר.  

עכשיו, הגיע הזמן להכיר אתכן! 

למי מתאימה הפגישה? לכולן!

הנה כמה דוגמאות: