אחת על אחת - פגישת סטיילינג אישית בחנות המותג

 

נעים להכיר, מירית.

מי אני? העבודה שלי היא מי שאני. שילוב של הביוגרפיה הפרטית שלי עם זו של קודמותיי ושל הדור הצעיר. אני חלק מרצף היסטורי וגיאוגרפי של משפחתי ושל הסביבה בה אני פועלת, כמו גם של חברותי בכפר הערבי השכן. ברקמה ידנית אני תופרת ישירות על הפריטים שאני מעצבת והופכות בכך כל פריט ליחיד מסוגו, בדיוק כמונו. 

ואם להיות קצת יותר ספציפיים…

שמי מירית רודריג, נולדתי בצפון הארץ ב-1973, ושם אני עדיין חיה, נשואה ואם לארבעה ילדים.

באביב 2020, ערב הקורונה, פתחתי את החנות הראשונה שלי, בשדרות רוטשילד 1, תל אביב. החנות הצטרפה לחנות הזו- המקוונת ולסטודיו שלי בקריית מוצקין. כמו כן, ממש לאחרונה פתחתי  באריק איינשטיין 1, הרצליה הילס  את חנות הדגל של המותג- חנות גדולה ומרווחת, מעוצבת באופן מושלם לאירוח אירועי הלקוחות והפגישות האישיות שלי איתכן.
אני גאה לספר שבחנויות שלי תמצאו קולקציות ייחודיות שכולן תוצרת הארץ. הן מיוצרות בסטודיו כחול-לבן, על ידי תופרים ותופרות כחול-לבן ובדים- ניחשתן נכון, גם בתוצרות כחול-לבן.

בשנת 2019, החלטתי לצאת לדרך עצמאית תחת השם שלי, והקמתי את המותג MR. לאחר שבין השנים 2010-2020 הייתי מעצבת הבית של רשת בגדי המעצבים רזילי, הבנתי אני רוצה לעשות מעבר- מלראות אתכן כמספרים בדוחות, לפנים מול פנים, לפגוש אתכן ולהכיר. לשמחתי, הלקוחות הרבות והאהובות ממשיכות איתי את הדרך והן הפכו לחברות ובנות בית בחנויות שלי כיום.

אני שמחה שזה קרה, כי עוד בסוף העשור הראשון של שנות האלפיים הבנתי שאני אוהבת את האישי. פתחתי את Closet, חנות-אטלייה, בגן החשמל בתל אביב. בחנות הזו לקחתי מידות ותפרתי בה בגדים לפי התאמה אישית. 

התפירה היא ידע שרכשתי כבר בשנת 1998 כשלמדתי בשנקר, במחלקה לעיצוב אופנה. את הניסיון צברתי עם סיום הלימודים כשהתחלתי לעבוד בשלוחה הלונדונית של החברה הישראלית דלתא, ומשם עברתי למחלקה הבינלאומית של הכלבו הבריטי מרקס אנד ספנסר.  

עכשיו, הגיע הזמן להכיר אותך! 

 

למי מתאימה הפגישה? לכולן!

הנה כמה דוגמאות: